Düzce Güven

Mesleki ilkeleri ve itibarımızı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev olarak değerlendirmekteyiz.

Yalnızca son model otobüslerle değil, teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kullanarak hizmet kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz.

Yasa ve kurallara saygılı, mevzuat değişikliklerinin sürekli takipçisi, ticari yaşamda her türlü haksız rekabete karşı, tam rekabet piyasası kurallarına uygun olarak faaliyet göstermekteyiz. Sektörde bize bu konularda yapılan baskı ve dayatmalara karşı da tek başımıza hukuki zeminlerde mücadele etmekteyiz.

website: duzceguven.com.tr

15 Yorum/Sikayet “Düzce Güven”

 1. hakantor yazdı dedi ki:

  28 Aralık 2011 tarihinde başka bir firmanın 16:30 Ankara – Kdz. Ereğli seferini gerçekleştirmeye çalışan Düzce Güven Firmasından şikayetçiyim. Firma 16:30 da Ankara Aşti’den yola çıktı ve anlaşılması güç bir şekilde aracımız normalin çok altında bir hızla seyretmekteydi. Bu durumu da hava koşullarına bağladık ta ki bu yavaş gitmenin sebebinin saat 17 de Ankara’dan çıkan Düzce Güvenin diğer otobüsü ile bizim bindiğim otobüsün birleştirilmesi olduğunu anlayana kadar.

  Önce Ankara – İstanbul otobanı Bolu çıkışında durdu ve yolcularını arkadan gelen başka bir araca aktardı, sonra Düzce yakınlarında bir benzin istasyonunda durdu ve bizi Düzce Güvenin 17:00 Ankara – Kdz. Ereğli seferine aktardı. Sorun bu noktada başlıyor. Gelen otobüs ile bizim otobüsün toplam yolcu sayısı otobüsün kapasitesinden 6 fazlaydı.

  Düzce’ye kadar yaklaşık yarım saat ayakta 6 yolcu ile seyahat ettikten sonra Düzce yakınlarında 2 kişiyi indirdikten sonra Düzce otogarına ayakta 4 kişi ile girdik. Bu durumun güvenlik kameraları ile talebini ve ilgili firmanın cezalandırılmasını talep ediyorum
  sikayetimvar.com

 2. tommyburax yazdı dedi ki:

  DÜZCE GÜVEN TURİZM İnternet Var Diyorlar, Hiçbirinde Çalışmıyor!
  Düzce Güven arabalarına “internet var” resimleri yapıştırılmış. Fakat 10 arabadan
  birinde çalışıyor bu internet. Diğerlerinde ise muavinler hep aynı şeyi söylüyorlar: var ama arızalı , şu an çalışmıyor vs. Ya o yapışkanları söksünler ya da adam gibi internet koysunlar.

 3. tekuBjk yazdı dedi ki:

  DÜZCE GÜVEN TURİZM Personelin Hizmetinden Memnun Kalmadım!
  Düzce Güven Bursa terminalindeki çalışanlar olması gerekenin dışında ilgi ve konuşma tarzı gösteriyorlar. İşlerini ciddiye almıyor ya da müşterilerini önemsemiyorlar. Bir daha mı tövbe.

 4. askerhakan yazdı dedi ki:

  DÜZCE GÜVEN Muavinin Davranışından Memnun Kalmadım!
  Düzce-İstanbul, saat: 8. 00, 2 no’lu koltuk yolcusuyum. Bu aynı konudan 2. şikâyetim. Daha önceki şikâyetimi kendi firmalarına yapmıştım ama görünen o ki değişen bir şey yok. Ben çeşitli firmalar ile çok yolculuk yapan biriyim.

  Doğuya bile gittim ama bu kadar saygısız muavinlerle bu firmada tanıştım. Ama vazgeçmeyeceğim, ya adam gibi insanlara hizmet versinler, ya da bu işi iyi yapanlara bıraksınlar. * sikayetvar.com

 5. musti dedi ki:

  Düzce güven arada sırada sıkıntılarda yaşasak memnunum sizden. teşekkürler hizmetinizden dolayııı

 6. Mehmet dedi ki:

  İstanbul duzce ve duzce istanbul arasi utanmasalar
  Hic getirmicekler. Halk otobusu gibi dur kalk
  Hele istanbuldan esenlerden binme. Benden tavsiye

 7. Mehmet dedi ki:

  He birde dua etsin duzce guven sehirler arasi terminal yok
  Duzcede olsa bukadar muhtac olmazlar size.
  Secenek fazla olmadigindann tercih ediliyor

 8. Osman zengin dedi ki:

  Uzun yolda düzce güven gibisi yok halal olsun size 🙂

 9. zafer dedi ki:

  düzce de daha farklı firmalardan yolculuk yaptım fakat düzce güven gibi bir firma görmedim. afyon otogara gircem diyip özdilekte sabaha karşı -6 derecede otobüsten indirildim.

 10. ali mert dedi ki:

  Seyahatimden çok memnun kaldım ilgi alaka çok güzel teşekkürler.

 11. Serkan S dedi ki:

  A209673 bilet seri no’lu Düzce Güven Turizm müşterisiydim. Düzce’den İstanbul’a yolculuk için Ataşehir’e servisi olan bir firma araştırıyordum. Bir Düzce Güven görevlisi Ataşehir’e servislerinin olduğunu söyledi. Ben de bilet almadan önce gişedeki görevliye özellikle bu durumu sorarak teyit aldıktan sonra biletimi aldım ancak Dudullu tesislerine gelince Ataşehir’e servis yok dediler. Onca bagajımla eve gidene kadar rezillik çektim. Bu bakımdan Düzce Güven’e güvenim kalmadı.

 12. Muharrem Fatih G. dedi ki:

  Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde terminalde bulunan şubeden 01.09.2014 tarihine bilet almak istedim, bileti gelip almamı istediler. Almaya gittiğimde ise Karabük seferlerine bilet kesmediklerini söylediler. Uzun uğraşlar sonucunda “Suratsız” personel söylenmeleriyle birlikte bileti aldım. Şubeden ayrılırken de söylenmeler devam ediyordu.

  Bilet kesilmiyorsa neden telefonda gelip almamı istediler. Kesiliyorsa da neden söylendiler. Ayrıca biletlerin en arka sıralara kesildiğinden bahsetmek bile istemiyorum, şikayetçiyim!

 13. serenay s. dedi ki:

  Ben seyahat ederken Düzce Güveni Tercih ediyorum. Herkesin mutlaka sıkıntısı olabilir fakat genel anlamda iyi işini düzgün yapan bir firma

 14. Mehmet Ekici dedi ki:

  Ben Çok Memnunum. Başkası kazanacağına Düzcem Kazansın.

 15. Kadir Pek dedi ki:

  Bende çok memnun kaldım. Çok fazla seyahat eden birisi değilim ama son yaptıgım yolculukta memnun kaldım

Yorum veya Sikayet yaz

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,